Należymy do grona pionierów polskiego rynku TSL. Działamy w branży nieprzerwanie już od 1989 r. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym, wykwalifikowaną kadrą oraz siecią solidnych partnerów na terenie całego kraju i poza jego granicami. Dzięki tym zasobom sprawnie, kompleksowo i z najwyższą starannością realizujemy każde powierzone nam zlecenie. Wieloletnia obecność firmy na rynku świadczy o naszych kompetencjach i niezawodności. Miarą sukcesu jest dla nas silna pozycja rynkowa przedsiębiorstwa, status wiarygodnego przewoźnika i liczne grono stałych klientów, nierzadko współpracujących z nami od początku działalności firmy. Zaufali nam najlepsi.

Jesteśmy firmą rodzinną, tworzoną obecnie przez dwa pokolenia właścicieli, podzielających wartości biznesowe i wizję przedsiębiorstwa. Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w dziedzinie przewozów międzynarodowych i osobiste zaangażowanie kadry zarządzającej w realizację każdego zlecenia, zaowocowało dogłębnym zrozumieniem potrzeb klientów i doskonałą znajomością branży. Na przestrzeni lat opracowaliśmy szereg dobrych praktyk gwarantujących wysoką efektywność i fachowość działań, co ma bezpośrednie przełożenie na satysfakcję naszych zleceniodawców i biznesowy sukces firmy. Dzięki zgromadzonemu kapitałowi i dynamizmowi młodego pokolenia właścicieli wciąż się rozwijamy - adaptujemy naszą ofertę do zmieniających się oczekiwań klientów oraz ewoluujących warunków rynkowych i z zapałem podejmujemy nowe wyzwania.

Wszystkie nasze usługi są personalizowane. Aby każdorazowo opracować optymalną ofertę, nasz zespół drobiazgowo analizuje zlecenia pod kątem przewidywanych kosztów i czasu ich realizacji, specyfiki przewożonego towaru, a także miejsca jego dostarczenia i trasy przejazdu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, odpowiedzialnymi kierowcami, dbającymi o bezpieczeństwo powierzonego im ładunku. Do ich dyspozycji oddajemy 30 nowoczesnych ciągników siodłowych Mercedes Benz i DAF oraz naczep typu firanka, firanka Colimulda, wyposażonych w takie udogodnienia jak system monitoringu, specjalistyczne rozwiązania mocowania ładunku. Przed każdą trasą stan techniczny naszych pojazdów jest sprawdzany w firmowym warsztacie. Własny serwis zapewnia niezawodność naszej floty, a tym samym terminowe dostarczenie ładunku do miejsca docelowego.

Zarząd

Karol Rychlik

Karol Rychlik

Krystian Rychlik

Patrycja Rychlik