Świadczymy usługi spedycyjne i transportowe na terenie Unii Europejskiej i Europy Wschodniej. Realizujemy przewozy całopojazdowe (FTL) i drobnicowe (LTL), a także ponadnormatywne, ekspresowe i przeprowadzki. Realizujemy zlecenia kompleksowo, „od A do Z”. Dodatkowo zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie przygotowania dokumentów spedycyjnych i obsługi celnej.

Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie i liczne dotychczasowe sukcesy firmy sprawiają, że należymy do grona regionalnych liderów. Nasza oferta skierowana jest do dużych, średnich i małych firm, instytucji, a także do osób prywatnych.

Dysponujemy szerokim doświadczeniem i rozwiniętą infrastrukturą, gwarantującymi profesjonalną i w pełni satysfakcjonującą realizację zleceń. Nasze kluczowe zasoby to:

  • nowoczesna i liczna flota - posiadamy 30 niezawodnych ciągników siodłowych z naczepami renomowanej marki Mercedes Benz i DAF, dzięki którym jesteśmy gotowi podjąć zlecenie w krótkim czasie i sprawnie je zrealizować. Nasze auta spełniają normy ekologiczne EURO 5 - EURO 6.
  • dodatkowe wyposażenie zwiększające funkcjonalność pojazdów - systemy i sprzęt ( systemy GPS, systemy monitoringu, CB radia, zabezpieczenia i systemy mocowań ładunków), w które wyekwipowane są nasze auta, umożliwiają nam realizację najbardziej wymagających zleceń i minimalizują ryzyko uszkodzenia ładunku podczas transportu i rozładunku.
  • kompetentna kadra - nasi spedytorzy opracowują optymalne rozwiązanie logistyczne dla każdego zlecenia i dopilnowują dopełnienia wszelkich formalności.
  • doświadczeni kierowcy - współpracujemy z odpowiedzialnymi i biegle znającymi trasy kierowcami. Dzięki nim ładunki docierają do celu na czas i w doskonałym stanie.
  • własny magazyn - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość składowania ładunków do czasu ich nadania lub odbioru.
  • własny warsztat - doskonały stan techniczny naszej floty jest gwarancją stałej gotowości do realizacji zleceń i ogranicza ewentualność niesprawności pojazdu na trasie.
  • wysoka wiarygodność - posiadamy niezbędne licencje, pozwolenia i ubezpieczenia. Nasze transporty realizowane są zgodnie z Konwencją CMR. Posiadamy status Uprawnionego Nadawcy, co ułatwia nam przewozy na Wschód przy użyciu Karnetu TIR.
  • rozbudowana sieć solidnych partnerów - ściśle współpracujemy z gronem sprawdzonych podmiotów uczestniczących w realizacji procesu logistycznego: agencjami celnymi, magazynami, terminalami przeładunkowymi, co zapewnia płynną realizację zleceń.
  • strategiczna lokalizacja - siedziba firmy mieści się przy trasie ekspresowej A2, 100 km od towarowego przejścia granicznego z Białorusią w Kukurykach.
  • know-how - dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy wyróżniające kompetencje w realizacji pełnego procesu logistycznego. Wykonujemy zlecenia dla klientów działających w różnych branżach - mamy szczególną wprawę w transporcie stali, elektroniki, mebli, kauczuku oraz materiałów niebezpiecznych (ADR).