Wieloletnia obecność firmy na rynku świadczy o naszych kompetencjach i niezawodności.

Miarą sukcesu jest dla nas silna pozycja rynkowa przedsiębiorstwa, status wiarygodnego przewoźnika i liczne grono stałych klientów, nierzadko współpracujących z nami od początku działalności firmy. Zaufali nam najlepsi.

Wieloletnia obecność firmy na rynku świadczy o naszych <b>kompetencjach i niezawodności.</b>
 • Wieloletnia obecność firmy na rynku świadczy o naszych <b>kompetencjach i niezawodności.</b>

  Jesteśmy firmą rodzinną, tworzoną obecnie przez dwa pokolenia właścicieli, podzielających wartości biznesowe i wizję przedsiębiorstwa.

  Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w dziedzinie przewozów międzynarodowych i osobiste zaangażowanie kadry zarządzającej w realizację każdego zlecenia, zaowocowało dogłębnym zrozumieniem potrzeb klientów i doskonałą znajomością branży. Na przestrzeni lat opracowaliśmy szereg dobrych praktyk gwarantujących wysoką efektywność i fachowość działań, co ma bezpośrednie przełożenie na satysfakcję naszych zleceniodawców i biznesowy sukces firmy.

 • Dzięki zgromadzonemu kapitałowi i dynamizmowi młodego pokolenia właścicieli wciąż się rozwijamy.

  Adaptujemy naszą ofertę do zmieniających się oczekiwań klientów oraz ewoluujących warunków rynkowych i z zapałem podejmujemy nowe wyzwania.
 • Wieloletnia obecność firmy na rynku świadczy o naszych <b>kompetencjach i niezawodności.</b>

  Wszystkie nasze usługi są personalizowane.

  Aby każdorazowo opracować optymalną ofertę, nasz zespół drobiazgowo analizuje zlecenia pod kątem przewidywanych kosztów i czasu ich realizacji, specyfiki przewożonego towaru, a także miejsca jego dostarczenia i trasy przejazdu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, odpowiedzialnymi kierowcami, dbającymi o bezpieczeństwo powierzonego im ładunku. Do ich dyspozycji oddajemy 30 nowoczesnych ciągników siodłowych Mercedes Benz i DAF oraz naczep typu firanka, firanka Colimulda, wyposażonych w takie udogodnienia jak system monitoringu, specjalistyczne rozwiązania mocowania ładunku.

 • Przed każdą trasą stan techniczny naszych pojazdów jest sprawdzany w firmowym warsztacie.

  Własny serwis zapewnia niezawodność naszej floty, a tym samym terminowe dostarczenie ładunku do miejsca docelowego.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.